Fixtures

Athlone District Schoolboy/Girl League 2017/18
Fixtures Week 30

Saturday 07th April 2018

Under 9 Blitz

Temple Villa: Temple Villa United, Temple Villa Rovers, Hodson Bay Dragons & Hodson Bay Panthers
Hodson Bay: Hodson Bay Jaguars & Hodson Bay Jets, St. Francis Blues, St. Francis Greens
BallinasloeBallinasloe Town Cheyennes, Ballinasloe Town Apaches, AC Celtic Stars, & AC Celtic Stripes
East Galway: East Galway, Ballinasloe Town Comanches & Ballinasloe Town Kiowas
Ballinahown: Ballinahown Reds, Ballinahown Whites, St. Josephs Reds & St, Josephs Whites
10.00
10.00
10.00
10.00
10.00
Under 10 North Finals Day Pool Games (Group A)
St. Josephs Reds                           V         Hodson Bay Celtic Pumas
Ballinahown FC                              V         Ballinasloe Town Hawks
11.00

1.00

Under 10 North Finals Day Pool Games (Group B)
AC Celtic                                       V         Temple Villa Aces
St. Josephs Whites                        V         St. Francis Blues
11.00

1.00

Under 10 South Finals Day Pool Games
St. Josephs Harps                         V         St. Josephs Athletic
Hodson Bay Celtic Tigers               V         Temple Villa Jets Ballinasloe Town                            V         St. FrancisWhites
12.00

1.00

11.00
Under 11 North Finals Day Pool Games
Ballinasloe Town Lions                   V         AC Celtic
12.00
Under 11 South Finals Day Pool Games
East Galway                                  V         Temple Villa Jets
St. Francis Tigers                          V         Ballinasloe Town Tigers
AC Celtic                                       V         St. Josephs

1.45

10.00
10.00

Under 13 Premier Cup

Temple Villa                                   V         AC Celtic
St. Josephs                                   V         Hodson Bay Celtic

1.30

2.15

Sunday 08th April 2018

Under 11 North Finals Day Pool Games
Temple Villa Aces                          V         Ballinahown FC
Hodson Bay Celtic Cougars            V         St. Josephs
11.00
11.00
Under 12 Premier ADSL Cup
Ballinasloe Town                            V         Hodson Bay Celtic Pumas
11.00
Under 12/13 Combi Division
Ballinasloe Town                            V         AC Celtic
St. Josephs 05                               V         St. Francis
12.15
12.15
Under 13/14 Combi Division
East Galway                                  V         Hodson Bay

1.00

Under 14 Connaught Cup Semi-Final
AC Celtic                                       V         Castlebar Celtic

2.00

Under 12 Premier Division Play-Off
AC Celtic                                       V         St. Francis

4.30

Under 14 ADSL Cup

Temple Villa                                   V         St. Josephs
12.15


Sponsors

Sponsors Sponsors Sponsors Sponsors